ТОВ «Eastern Consulting Group» (ECG) - консалтингова компанія, що надає широкий спектр послуг на ринку України з 2006 року. Основні напрямки діяльності ECG - фінансовий та банкіський консалтинг, професійна незалежна оцінка майна, майнових прав та бізнесу в цілому, організаційний та кадровий консалтинг, ІТ консалтинг, маркетинговий консалтинг, а також послуги в рамках Програми Ділових Консультацій ЄБРР.

До портфелю реалізованих проектів ECG входять M&A угоди у промисловому секторі, на ринку нерухомості, маркетингові дослідження в різних галузях економіки, залучення фінансових ресурсів, розробка бізнес-планів, стратегій виходу на нові ринки, оптимізація бізнес-процесів, due diligence, оцінка бізнесу, PR та маркетинговий супровід.

Стратегічні клієнти компанії - малі та середні підприємства України. Успішні результати проектів та якість наданих послуг забезпечили появу низки постійних клієнтів.

У 2011 році компанія підтвердила кваліфікацію в рамках Програми Ділових Консультацій для реалізації проектів оцінки економічної доцільності запуску продукції/послуг, розширення ринків збуту, пошуку партнерів, стратегічного планування розвитку діяльності, проектів в сфері екології та енергозбереження. За умови відповідності певним критеріям клієнти ECG можуть отримати відшкодування від 50% до 75% своїх витрат на послуги компанії.

У 2013 році ECG стала одним з переможців Міжнародної Премії «За видатні досягнення в консалтингу» імені Габріеля Аль-Салем.

З жовтня 2015 року ECG розширила спектр консалтингових послуг. На сьогоднішній день компанія ECG успішно реалізує стратегічний проект німецької компанії GIZ, яка працює зі світовими лідерами великого бізнесу та урядами багатьох країн зі всього світу. Проект направлений на реформування сфери управління державними фінансами України. Таким чином, ECG сумісно з партнерами з Німеччини допомагає уряду України адаптувати кращий світовий досвід в системі державного управління держави.

Сьогодні команда ECG - це фахівці з досвідом роботи у сфері фінансів, аудиту, маркетингу, PR міжнародних компаній та банків, аудиторських та інвесткомпаній, які мають сертифікати оцінювача ФДМУ, НКЦПФР та міжнародних програм (АССА, ICFM).

Ми працюємо на результат, розуміємо Ваші цілі, розкриваємо Ваші можливості та вимірюємо свої досягнення Вашим успіхом.

Факти

Консультаційна підтримка управління об'єктами нерухомості:

  • 50 000 м2 в управлінні клієнта;
  • понад 250 000. м2 в девелопменті;
  • понад 130 гектарів в земельному банку.

Супровід угод M&A

  • на суму понад 800 млн. грн.;

Залучення фінансування

  • на суму понад 260 млн. грн.;

Послуги

Фінансовий та банківський консалтинг

Організаційний консалтинг

Кадровий консалтинг

ІТ консалтинг та девелопмент

Експертна оцінка

Інвестиційний консалтинг

Програма Ділових Консультацій ЄБРР

Маркетинговий консалтинг та послуги PR