Закінчила Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М. Сергєєва-Ценського, отримавши спупінь Магістра.

Отримала кваліфікаційне посвідчення реєстратора власників цінних паперів.

Має 20 років досвіду управлінської роботи у фінансовому секторі.

Завдяки своєму багатому досвіду, наполегливості та працелюбності є професійним керівником компанії та одним з провідних фахівців Eastern Consulting Group.

Прагнення до постійного розвитку та вдосконалення, відповідальність та наполегливість, а також вміння працювати в команді - вважає ключовими елементами успіху компанії.

iyatsenko@ecg.co.ua

 

 

Закінчив Київський національний економічний університет. Отримав ступінь Магістра ділового адміністрування.

Маючи позаду великий досвід роботи у банківській сфері, близько 20 років займав керівні посади. Приймав участь у залученні ресурсів на міжнародному ринку (Road show, Debut Eurobond), займався організацією системи управлінського обліку, контролю та звітності, а також плануванням та контролем активного розвитку та входження банку в ТОП 10.

Також займався реалізацією різних проектів, таких як оптимізація витрат та зростання прибутковості, "KPI та сегментація клієнтської бази", "Управління і стандартизація процесів компанії", "Перспективи та ризики входження в роздрібний бізнес" тощо.

До основних компетенцій Олександра відносяться:

- Стратегічне планування

- Управління ризиками

- Управління проектами

- Управління ефективністю

- Управлінська звітність.

ashchelokov@ecg.co.ua

 

 

Закінчила Київський національний економічний університет, отримавши ступінь Магістра.

Успішний досвід роботи на керівних посадах більше 10 років в банківській сфері, в тому числі в області управління персоналом, виконуючи такі функції, як підбір, навчання та розвиток персоналу, управління ефективністю, розробка методів та програм атестації і мотивації персоналу тощо.

Має великий досвід в розробці бізнес стратегій, описанні бізнес процесів, адмініструванні проектного офісу, а також проведенні обширної експертизи в методології управління.

Сертифікати:

Certificate of participation in the CEE 4Runners Programme by Commerzbank 14/06/2011-01/02/2012, Vienna University of Economics and Business (M&A program).

lsevruk@ecg.co.ua

 

 

Закінчив технологічний факультет Київського національного торгово-економічного університету.

У 2007 році прийшов у компанію ECG на посаду консультанта, де займався аналітикою ринків, бізнес-плануванням, інвестиційним та фінансовим аналізом, оцінкою бізнесу. Далі зосередився на розвитку напрямку незалежної оцінки майна і бізнесу, отримавши усі необхідні кваліфікаційні свідоцтва оцінювача.

Курси, тренінги та сертифікати:

"Фінанси для не фінансових менеджерів І", інтенсивний тренінг Академії Бізнесу ERNST&YOUNG Academy of Business.

Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача за напрямком "Оцінка майна у матеріальній формі".

Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача за напрямком "Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів".

vc@ecg.co.ua

 

 

Закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", отримав диплом Магістра з відзнакою, факультет прикладної математики.

Досвід роботи більше 10 років в сфері SI/IT/Telecom, а також успішний 8-річний досвід в якості Архітектора/Аналітика/Проектного менеджера. Приймав участь у реалізації та розробці онлайн-порталу для української версії всесвітньо відомих ТВ реаліті-шоу Big Brother. Також працював над створенням технічної частини проекту контролю публічних коштів Є-Дата.

Курси, тренінги та сертифікати:

"Нейронні мережі в навчанні машин", Університет Торонто, Coursera.

"Досвідчений архітектор рішень", Ericsson.

"System Integration Campus", Ericsson.

"Просунутий проектний менеджер", IBM.

"SOA архітектура", IONA.

yfilatov@ecg.co.ua