Компанія ECG підтведила кваліфікацію в рамках Програми ділових консультаційних послуг (BAS) ЄБРР для реалізації наступних проектів: планування розвитку бізнесу, техніко-економічного обгрунтування, маркетингового аналізу та планування.  

З більш детальною інформацією про Програму та критерії участі в ній для ММСП можна ознайомитись на сайтах: www.ebrd.com/sbs/ukraine/ukraine ; www.facebook.com/ebrdbasukraine

 

АЛГОРИТМ ВАШИХ ДІЙ ЯК ПОТЕНЦІЙНОГО КЛІЄНТА ПРОГРАМИ ДІЛОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ (BAS) ЄБРР

 

Попередні консультації та заявка на участь у Програмі Ділових Консультацій ЄБРР

 

Перед заповненням заявки клієнт може отримати попередні консультації що до критеріїв участі у ПДК та напрямів реалізації проекту розвитку бізнесу. Заповнена заявка дозволяє спеціалістам ЄБРР здійснити експрес-оцінку можливостей участі клієнта у Програмі. На цьому етапі спеціалісти ЄБРР зв’язуються з клієнтом та обговорюють загальні питання діяльності підприємства та необхідність залучення консультантів. Далі проект затверджується українським офісом Програми.

 

Строк: 3-5 днів

 

Підготовка технічного завдання (ТЗ) для проекту

 

На цьому етапі процесу задіяні спільні ресурси клієнта і консультанта. Спеціалісти ЄБРР надають підтримку в складанні технічного завдання проекту, яке, в тому числі, включає в себе опис проблеми, яка визначає необхідність отримання консультаційної підтримки. Формуються основні завдання консультаційного проекту, коротко описується прогнозований економічний ефект, а також складається чіткий поетапний графік виконання проекту. Також на даному етапі здійснюється формування загального бачення проекту та підписання договору на надання послуг між консультантом та клієнтом.

 

Строк: 7-10 днів

Затвердження консультаційного проекту в Лондоні

 

Технічне завдання, а також внутрішні документи українського офісу ЄБРР надсилаються на фінальне погодження до Лондона. За результатами опрацювання отриманих даних складається договір між ЄБРР та клієнтом, що передбачає компенсацію витрат на консультаційний проект. При цьому вказується чітка сума такої компенсації в валюті Євро.

 

Строк: не більше 2-х тижнів.

Моніторинг результатів здійснення консультаційного проекту

 

Через рік після завершення консультаційного проекту спеціалісти Програми проводять моніторинг результатів. Клієнту надається спеціальна форма для заповнення.