18-04-2016Є така Data

ІТ проникли у всі сфери нашого життя. Інформаційні технології освоюються в Україні навіть на такій території, як публічні фінанси та державні фінанси.

Це особлива територія, на якій пересікаються суспільні, політичні та міжнародні інтереси. Такий "мікс" інтересів та учасників може привести до спотворення реальності в управлінні ІТ-проектами.

 


З 1 липня підприємці зможуть використовувати можливості офіційного порталу публічних фінансів.

Нас часто запитують, про що веб-портал e-data.gov.ua. Це інформаційний портал, де можна буде відстежити рух кожної бюджетної гривні. На ньому будуть показуватися державні витрати бюджетів усіх рівнів. Цей ресурс присвячений цифрам, а цифри - це те, що, на відміну від слів, розуміють більш-менш однозначно. З них і почнемо.

В рамках проекту "Є-дата", який передбачає зміну системи контролю публічних фінансів, створено портал, де відображаються усі транзакції Держказначейства. Про складові проекту та етапи його реалізації розповідає керівник проекту Олександр Щелоков

Журнал Forbes розповів про створення бренду «Укрзолото», його власника, формат продажів, роботe ювелірних магазинів під єдиним брендом, а також про нестандартні рішення в маркетинговій стратегії розвитку бренду.

Страница 1 из 6  > >>